Strony www

PROJEKTOWANIE STRON WWW

W ramach naszej oferty wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z projektowaniem oraz realizacją stron internetowych. Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń, co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania Proces realizacji stron WWW

Na podstawie wspólnych ustaleń oraz otrzymanych materiałów wykonujemy nieodpłatnie projekt graficzny, który następnie przesyłamy do zaopiniowania. Po pełnym zaakceptowaniu ogólnej koncepcji i wyglądu strony rozpoczynamy realizacje przedsięwzięcia (grafika, przygotowywanie kodu podstron oraz zapełnianie ich treścią). Po zamieszczeniu kompletnego serwisu na serwerze pobieramy ustaloną opłatę. Gotowy serwis zostaje bezpłatnie ( w zależności od wymaganego efektu ) zarejestrowany w wyszukiwarkach trzech największych polskich portali: GOOGLE, WP, ONET, Zgłoszenie następuje na podstawie uzgodnionych z klientem słów kluczowych (słów charakteryzujących treść witryny) oraz opisu.


Zamawiającym wykonanie strony WWW w Naszej firmie, nieodpłatnie załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją nowej domeny.
Wszelkie zmiany dotyczące zawartości witryny pod względem opłat są ustalane oddzielnie.


LINKI DO PRZYKŁADOWYCH PRAC

www.twojeprzedszkole.net

www.system4life.pl

www.siuda-komornik.pl

www.wybicki.pl

www.oponybresinski.pl

www.pietrak.pl

www.biesiadna.com

www.bostikpolska.pl

www.drifttrike76.pl

www.filarpoznan.pl

www.prospectpoland.com

www.prywatna.tv

Copyright 2012 by www.best-projekt.com Wszystkie prawa zastrzeżone.