Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie STRON WWW

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Pozwala na znaczące zwiększenie liczby odwiedzin Państwa serwisu internetowego przez osoby - potencjalnych Klientów - szczególnie zainteresowanych daną tematyką. Bezpośrednio przekłada się to na wzrost zainteresowania produktami lub usługami, oferowanymi przez Państwa firmę. Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona zarabia więcej. Ze względu na dużą konkurencyjność firm zajmujących się pozycjonowaniem oraz firm, które chcą być pozycjonowane wymaga stałej opieki pozycjonerskiej. Jest to niekiedy proces czasochłonny, który trwa średnio od 2 do 8 tygodni. Jednak warto poświęcić czas ku temu procesowi. Według statystyk ponad 80% stron znalezionych przez klientów w internecie odbyło się dzięki google.

Pozycjonowanie w naszej firmie składa się 3 etapów.

1. Wspólnie z klientem wybieramy odpowiednie słowa kluczowe związane z zawartością oraz tematyką strony, oraz wg tych słów przedstawiamy bezpłatną wycenę. Jednocześnie sprawdzamy także poprawność kodu strony czyli sprawdzamy czy strona jest odpowiednio widoczna dla google.

2. Po akceptacji wyceny podpisujemy z klientem umowę, która jest na 6 lub 12 miesięcy.

3. Przystępujemy do pracy a mianowicie: optymalizujemy kod strony pod kątem google. Dzięki temu google będzie częściej odwiedzało Państwa stronę i pobierało najświeższe informacje dotyczące słów kluczowych. Do tej operacji niezbędne jest uzyskanie od Państwa danych dostępowych do strony ( informacje zawarte w umowie )

4. Po wcześniejszej optymalizacji strony prowadzimy czynności pozycjonerskie, a klient czeka na efekty pracy o których jest powiadamiany w comiesięcznych raportach

 

FAQ:

Jak długo trwa pozycjonowanie?

W zależności od popularności słowa kluczowego. Średnio trwa to ok 8 tygodni.

Czy strona może utracić pozycję?

Istnieje taka możliwość. Jednak, aby tak się nie stało strona jest pozycjonowana systematycznie. Dzięki temu utrzymamy dobrą pozycję, na której tak bardzo zależy konkurencji.

Jaką będę miał pozycję?

Pozycjonujemy strony na dwa sposoby. Pierwszym jest pozycja strony od 1-10 a drugim pozycja od 11-20. Czyli pierwsza i druga strona. Oczywiście pierwsza opcja od drugiej różni się ceną

Jaką pobierane są opłaty za pozycjonowanie?

Opłaty są pobierane raz w miesiącu. Dopiero wtedy, gdy uzyskana jest wymagana pozycja. Do tego czasu nie są pobierane żadne opłaty. Nie pobieramy opłat "wstępnych" - wiele firm pozycjonerskich tak robi.

Ile to kosztuje?

Koszt zależy od ilości oraz popularności słów kluczowych. Średni koszt jednego słowa kluczowego to 60-70 zł brutto.

Jakie jest minimalne zamówienie ?

Minimalne zamówienie zaczyna się od 2 słów kluczowych

Czy moja strona będzie pozycjonowana w sposób "nieetyczny" ?

Nie. Nie stosujemy metod nie zgodnych ze standardami google. Jest to zjawisko dość powszechne przez niektóre firmy pozycjonerskie. Jednak to efekt krótkotwały, a konsekwencje spadku strony przez google może być bardzo poważny.

Copyright 2012 by www.best-projekt.com Wszystkie prawa zastrzeżone.